Haber

Bodrum Belediyesi’nin iftar programları kapsamında Belediye Başkanı Aras ve vatandaşlar Karaova bölgesindeki mahallelerde bir araya geldi.

İftarlara Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları, CHP Bodrum İlçe Başkanı Başar Bıyıklı, Kadın Kolları Başkanı Umut Anıl Özdoğan, Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Ceyhan ve birim amirleri katıldı.

Bodrum Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Ramazan ayı boyunca devam edecek iftar programları Bodrum’un çeşitli semtlerinde devam ederken son olarak Çamarası, Sazköy, Tepecik, Kemer, Bahçeyaka, Çömlekçi, Yeniköy, Yukarı Mazı, Aşağı Mahallelerde devam ediyor. Mazı, Çırkan ve Konacık. Devam eden programa vatandaşlar yoğun katılım gösterdi.

İftar programlarında Başkan Aras ve beraberindekiler vatandaşlara yemek dağıtırken, çocuklara da pamuk şeker ikram edildi.

Hacivat-Karagöz gösterisinin renklendirdiği iftar programının ardından vatandaşlarla bir süre sohbet eden Başkan Aras, tüm Bodrum’un desteğiyle Hatay, Malatya ve yurdun birçok yerinde vatandaşlara yardım ulaştırdıklarını belirtti. bölge. Ne zaman ne olacağı hiç belli olmaz. O yüzden hep birlikte el ele bu acıları geride bırakacağız. Bugün burada sizlerle olmak, soframızı paylaşmak, ekmeğimizi paylaşmak çok güzel. Davetimizi kabul ettiğiniz ve burada olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

Yarımada İftar Programları

Bodrum Belediyesi iftar programları 5 Nisan Çarşamba günü Dağbelen Mahallesi’nde devam edecek. 6 Nisan akşamı İslamhaneleri-Gürece mahallelerinde iftar sofrası kurulacak. Belediyenin iftar programı 7 Nisan akşamı Akçaalan’da, 8 Nisan’da Gündoğan’da, 9 Nisan’da Torba ve Akyarlar’da verilecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberahlat.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu