Teknoloji

Star Wars Jedi: Survivor Koboh Oynanış Videosu

IGN First programının bir parçası olarak, Respawn Entertainment stüdyosu Yıldız Savaşları Jedi: Survivor Koboh, oynanış görüntüleriyle karşımıza çıktı. Star Wars dünyasında daha önce hiç görmediğimiz bu gezegen, ilk kez bu oyunda karşımıza çıkacak. Pek çok yeni detayı görebileceğimiz görsele haberimizin içeriğinden göz atabilirsiniz.

Star Wars Jedi: Survivor Mayıs ayında duyurulmuştu. geçen günlerde 28 Nisan 2023 Tarihine ertelenen oyunda ana karakterimiz Çal Kestis ile kaçış maceramız devam edecek. İmparatorluk askerlerinden kaçışımız sırasında BD-1 yine en büyük yardımcımız olurken, karşımıza dostluklar kurabileceğimiz yeni karakterler çıkacaktır.

Star Wars Jedi: Survivor Koboh Oynanışı Yayınlandı

Respawn Entertainment tarafından PC (Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilen ve Jedi: Fallen Order’dan beş yıl sonra geçecek olan Jedi: Survivor için dokuz dakikalık bir oynanış görüntüsü yayınlandı. IGN tarafından yayınlanan görselde oyun için özel olarak oluşturulmuş Koboh’u görüyoruz. Karakterimiz gemisi bu gezegene düştükten sonra onarım için bir yolculuğa çıkar.

Video boyunca etkileyici bakışlarla görevimizi yerine getirmeye çalışırken, savaş sırasında ışın kılıçlarının ortasında yeni hareketler ve geçişlerin yanı sıra yeni bir seyahat şekli ve yeni yetenekler, güçler ve tekniklerin kullanımı da dahil olmak üzere görebiliyoruz. kancalar.

Oynanış kısmında savaş robotları için yapılan yeniliğin yanı sıra devasa olanlar da dahil olmak üzere karşılaşacağımız yeni düşmanları da görebiliyoruz. Görüntü kısa olsa da ilgi çekici olduğunu söylemek gerekiyor. Elbette bu gezegen hakkında görülecek daha çok şey olacak, ancak muhtemelen onu son sürümde keşfetmemizi bekleyecekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu