Haber

Mehmet Özhaseki’den çok tartışmalı çıkış: 10’dan fazla belediye başkanı AK Parti’ye geçmek istiyor

Mehmet Özhaseki katıldığı bir programda gazetecilerin sorularını yanıtladı. Özhaseki, “AK Parti’ye hangi belediyeler geçecek?” sorusuna çarpıcı bir yanıt verdi.

FARKLI TARAFLARDAN İSİMLERLE GÖRÜŞTÜKLERİNİ AÇIKLADILAR

TV100’e açıklamalarda bulunan Özhaseki, “Bizden o dönemde aday olan bir arkadaşımız AK Parti’yi çok seviyor ama bağımsız aday oldu. Başka bir partiye gitmedi veya karşı partinin listesinde yer aldı. ama dönüp bize haber gönderiyor, ‘Aslında AK Parti’liyim, aday çıkarmadınız, ben de o partiden gittim, bir hata yaptınız…’ diyor. burada.

“HALK AK PARTİ’YE GİTMEK İSTİYOR”

Bu tür olaylar olurken ben diğer partilerle seçime girerek anlaşamam; İzin verirseniz AK Parti’ye geçmek istiyorum diyen arkadaşlar var. Bunda bir yanda kendi yerlerinde kendi anlaşmazlıkları var, diğer yanda AK Partili belediyelerimizin faaliyetlerine bakarak; Bir de “Ben de bu ailede olmak istiyorum” isteği var. Birçok nedenden dolayı gelmek isteyen birçok arkadaş var. Eğer samimilerse ailemizin kapısı herkese açıktır.”

“42 BELEDİYE BİZE GELDİ”

Özhaseki sözlerine şöyle devam etti, “42 belediye bize geçti, CHP’liler ve YETER Parti üyeleri var. Şu anda 10’dan fazla Belediye Başkanı bizimle görüşüyor.” Özhaseki, bu toplantılar arasında üç büyükşehir belediyesinin ilçe belediyelerinden de isimlerin yer aldığını belirtti.

habersuruc.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu