Haber

Volkan Demirel, TFF’nin Hatayspor ve Gaziantep FK Maçları Kararlarına Tepkisine Çok Sert Cevap Verdi

Volkan Demirel, beyin sarsıntısı nedeniyle ligden çekilen Hatayspor ile Gaziantep FK maçları ile ilgili alınan kararın ardından yaşanan 3 puan tartışmaları hakkında konuştu. ayrıntılar ⬇️

Volkan Demirel, L1 Triangle Youtube kanalına konuk oldu.

Depremde hayatını kaybeden Atsu’nun 13’üncü gününde bulunduğunu belirten Volkan Demirel, “Gittim gördüm maalesef tanınmaz hale geldi” dedi.

Demirel, Hatayspor ve Gaziantep FK maçlarında alınan kararlara TFF’nin tepkisini de takdir etti.

“Bana çok küçük hesaplar gibi geldi” şeklinde yorumladığı konu hakkında şöyle devam etti.

‘Alınan puanlar, oynanan veya oynanmayan maçlar önemli olsun veya olmasın… Mevcut ortamda bunları konuşmak bile bence çok yanlış. Keşke bu konuda konuşmamayı seçseler. Çünkü uymuyor. Bana çok küçük hesaplar gibi geldi.”

“Hatay silindi. Acıyı tekrar tazelemek istemiyorum ama bir futbolcum, bir sportif direktör hayatını kaybetti. Bunlar hayattan silinir, 3 puanınız silinse ne olur? şampiyon ol, küme düşersen ne olur?”

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in Adana Demirspor maçı sonrası “Bu lig hukuksuzdur, mantıksızdır” sözleri gündem oldu. Beşiktaş’ın Hatayspor ile Gaziantep FK takımının oynayacağı tüm maçların iptal edilmesini istediği iddia edildi.

‘Bu ligin sonuçları ne olursa olsun mantıksız, yasa dışı bir lig. Yani bunu suçlamak için söylemiyorum. Şimdi bir düşünün, iki üç hafta dinleniyorsunuz. Bir maç oynuyorsunuz. Bir takıma bakıyorsunuz, skor yok. O da üç puan alıyor.’

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ da “Lig bittiğinde şu anki haliyle tescillenmemesini isteyeceğiz. Bununla ilgili resmi başvuru yapacağız” dedi.

korkutelihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu