Haber

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Demiröz, Kilis’te konuştu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, “Kandil’den emir alanların yanında asla olamayız. Bu güzel vatan Türkiye’nin bir karışını kimseye vermeyeceğiz.” söz konusu.

AK Parti Kilis Seçim Uyum Merkezi’nin açılışında konuşan Demiröz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dünya başkanı olduğunu söyledi.

Demiröz, salgın, deprem, sel, savaş gibi nedenlerle ekonomide felaketlerin yaşandığını, ülkenin iki ayda depremin izlerini silmeye başladığını söyledi.

Demiröz, depremzedelere kalıcı konutlar ulaştırmak için durmaksızın çalışacaklarını vurgulayarak, hepsi evlerine ve eski hayatlarına dönene kadar ellerinden tutacaklarını vurguladı.

“Bugün geldiğimiz noktada birileri çıkıp Cumhurbaşkanımızın aleyhine koşmaya çalışıyor.” Demiröz şunları söyledi:

“Aday gösterildi ve yarışmaya çalışıyor. Değerli kardeşlerim altı, yedi, sekiz, on masa olsun Türkiye bu şekilde yönetilemez. Türkiye’yi bu şekilde yönetmelerine imkan yok. Türkiye’yi yönetin, bu milletle aynı kalbi, medeniyeti, kültürü yaşamak lazım.Kandil’den emir alanların yanında olamayız.Türkiye toprağının, bu güzel vatanın bir karışını kimseye vermeyeceğiz. Canımızı veririz ama bir karış toprak vermeyiz, teslim etsek ertesi gün ekonomik olarak inanın… ‘300 milyar dolar getireceğim’ diyor, veriyorlar. İnanın IMF Amerika’ya Türkiye’yi hediye etti.”

Türkiye’de yaşam standardını yükselteceklerini belirten Demiröz, şöyle devam etti:

“Seçimden sonra tek derdimiz ekonomi. Merak etmeyin dar gelirlilerin gelirlerini artıracağız ve inşallah Türkiye’de eski yaşam standardına çok kısa sürede ulaşacağız. Önümüze çıkmasın.Zor bir iş değil.Biz de bir şeyler verdik.Yetmez mi,yine veririz.EYT ile tanıştırdık.Birden fazla kardeşimiz emekli oldu. 7 bin 500 lira. İnşallah önümüzdeki günlerde gelirler.”

Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı seçeceklerini belirten Demiröz, AK Parti’nin 12 milyon kayıtlı üyesi olduğunu sözlerine ekledi.

Programa Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan, Kilis milletvekili adayları Ahmet Salih Kol ve Fazıl Arısoy ile AK Parti İl Başkanı Metin Karakuş da katıldı.

bayat-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu