Teknoloji

Steam, Kişiselleştirilmiş DLC Önerileri Üzerinde Çalışıyor

Valve’ın Steam üzerinde sunmak istediği özellikleri oyunculara sunduğu Steam Labs platformunda yeni bir özellik daha yayınlandı. Yayınlanan bu yeni özellik ile oyuncular, bire bir oyun teklifleri gibi DLC tekliflerini görebilecekler.

Bildiğiniz gibi Steam’de Mağaza sayfasında kişiselleştirilmiş tercihlere göre oyun teklifleri sayfası bulunuyor. Valve, bu özelliği oyunlar için mükemmel hale getirir. DLC’ler için de getirmeyi planlıyor.

DLC keşif merkezi, kullanıcının sahip olduğu ve oynadığı oyunlara göre kişiselleştirilmiş bir teklif sayfası sunar.

Buraya tıklayarak deneyebileceğiniz bu yeni özellik, en sevdiğiniz oyunlarla ilgilidir. Unutmuş veya kaçırmış olabileceğiniz DLC paketlerine göz atın. Amaçları. Bu DLC paketleri, bireysel karakter kostümlerinden ek oynanabilir hikayelere kadar genişleyebilir.

DLC keşif sayfasına girerseniz en son oynadığınız ve en çok oynadığınız oyunları göreceksiniz. Ücretli ve ücretsiz eklentileri görebileceksiniz.Bu eklentiler de popülerlik sırasına göre görünecektir.

Hiçliğin ortasında kaçırmış olabileceğimiz favori oyunlarımız için eklenti paketleri görmek doğal olarak güzel olurdu. Zaten Steam’de yeni fiyatlarlaArtık bütçemiz sadece ek paketlere yetecek gibi…

murgulajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu